Reference

Naše práce

Při této nelehké rekonstrukci byl objekt celý vyklizen. Proběhla kompletní výměna rozvodů vody, kanalizace, topení a elektroinstalace vč. zařizovacích předmětů. Byly vyměněny veškeré podlahové souvrství, provedeny podhledy, kompletní realizace koupelen a nově je celý objekt vyštukován.

V exteriéru proběhla výměna celé střešní krytiny a kompletní rekonstrukce fasády, tak aby byl zachován co nejvíc původní ráz budovy. Dále na pozemku probíhají práce na zpevněných plochách, dokončuje se oplocení a je před finálním dokončením odpočinkového venkovního altánu.

Malá skála

Penzion Malá skála

rekonstrukce

V rámci projektu byla dokončena hala s garážemi a skladovacími prostory. Stěny haly jsou z monolitického a pohledového betonu. Jsou také vybaveny panely z oceli a zinku. Střecha je zelená pro ekologickou udržitelnost. V areálu se dále nachází vrátnice z modulové stavby s obložením z CETRIS desek, silo pro sypké materiály a rampa na mytí vozidel ze stejného betonu jako hala. Proběhla také výsadba rostlin. Areál je oplocen z rámových panelů a gabionové stěny.

Součástí projektu bylo také napojení na inženýrské sítě, jako je kanalizace dešťová a splašková společně s odlučovačem ropných látek a vodovod.

užitá plocha garáží: 1100 m²

Varnsdorf

Rekonstrukce střediska sčvk

Varnsdorf

Ubytování pod Troskami se nachází v Rovensku pod Troskami v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. K vybavení patří lednice, nádobí a rychlovarná konvice. Na místě je prostor pro piknik. Ubytování pod Troskami má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice.

užitá plocha: 200 m²

Rovensko pod troskami

Penzion Trosky

Výstavba na klíč

Výstavba zděnného rodinného domu na klíč je proces, který zahrnuje několik kroků. Obvykle začíná výběrem projektu domu z katalogu nebo vytvořením individuálního návrhu podle požadavků zákazníka. Poté se zpracuje projektová dokumentace pro stavební povolení, které se zařídí u příslušných úřadů. Následuje samotná realizace stavby.

užitá plocha: 550 m²

Ohrazenice, turnov

Rodinný dům

Ohrazenice

Máme pro vás dokonalé řešení – výstavba zděnného domu na klíč! Vytvoříme pro vás útulný a moderní domov přesně podle vašich přání a potřeb. S naším týmem zkušených a kvalifikovaných profesionálů se nemusíte starat o žádné stavební starosti. Přeneseme vaše představy do skutečnosti a zajistíme vám pevnou základnu pro vaše šťastné a pohodové bydlení.

Nechte se inspirovat našimi realizacemi a kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci. Společně vybudujeme váš vysněný zděný dům, který se stane vaším útočištěm a pýchou.

užitá plocha: 180 m²

Svor

Rodinný dům

Svor

Stavba může být dokončena v různých stupních, například jako hrubá stavba, nebo jako dům na klíč s kompletním vybavením interiéru i exteriéru. Cena domu na klíč závisí na velikosti, typu, energetické náročnosti a kvalitě použitých materiálů a zařízení.

užitá plocha: 120 m²

Radčice u krásné studánky

Rodinný dům

Radčice